Edremit Belediyesi Kursları

Edremit adında ülkemizde iki ilçe bulunmakta olup, biri Van diğeri ile Balıkesir ilimize bağlıdır. Ege denizine kıyısı olan ve zeytin ağaçları, kaz dağları ile muhteşem bir doğası bulunan Balıkesi Edremit ilçesinden bu sefer doğal güzellikler değilde sanat ve meslek edindirme alanında eğitim haberi vermek istiyoruz. Edremit Belediyesi Kursları tarafından bu yıl gerçekleştirilecek olan eğitimlerin ilki Ahşap Boyama branşı için kayıtlar başlamıştır.

Edremit Belediyesi Kursları
Kayıtları başlanan Ahşap Boyama branşı 3 Ekim’e kadar kursiyerlerini beklemektedir. Edremit Belediyesi Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan eğitimler ilerleyen aylarda ise Çini Tasarım ve Cam Boyama branşları ile devam edecektir. Alt yapısı ve masrafları belediye tarafından karşılanan kurslar tamamen ücretsiz olup, her yaştan kursiyer alımı yaoılacaktır. Başvuru yapmak isteyenler Şükrü Tunar Kültür Merkezine gelmelidir.

Eğitimler Ücretsiz ve Sertifikalıdır
Henüz başlangıç aşamasında olan Edremit Belediyesi kursları vatandaşlardan gelecek branş talepleri ile genişleyerek devam edecektir. Eğitim almak istediğiniz branşı gerekli mercilerden talep etmeniz gerekmektedir. Eğitime katılacak olanlara Edremit Halk Eğitim Merkezi tarafından Milli Eğitim Onaylı sertifika verilecek olup, bunun için belli bir başarı puanı ve aşırı devamsızlık sorununuz olmaması gerekmektedir.

Edremit Ücretsiz Kurs

Değerli arkadaşlar herşeyin bir başlangıcı olup, İstanbul’da şuan ücretsiz kurs imkanı sağlayan İsmek bile 1996 yılında sadece 3 kurs merkezi ile başlamıştır. Şuan 340 kurs merkezi olan kurumun en büyük özelliği sürekli talep edilen, istenen ve yeni arayışlar içinde olan kursiyerleri olmasıdır. Sizlerde seçmiş olduğunuz belediyeden talep ederek kendiniz ve yaşadığınız ilçe ekonomisinin başarmasını ve kalkınmasını bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir