Kursu.biz sitesi Mustafa GÖVERCİN’E aittir. Herhangi bir kurum ve kuruluş ile organik ya da inorganik bağlantısı yoktur.

Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Bakırköy / İstanbul
Telefon: 0531 032 65 66

Sitenin amacı Türkiye genelinde yaşayan tüm insanların daha güzel işlerde istihdam edilmesini amaçlamaktadır. Bu nedenle ilk aşama olarak meslek sahibi olmayanları meslek sahibi yapmak, meslek sahibi olanların ise yeteneklerini artırmak ya da ek beceriler kazanmasını hedeflemektedir.

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kursları araştırarak güncel hali ile sizlerle paylaşıyoruz. Araştırma yaparken başta Halk Eğitim Merkezi, Mesleki Eğitim Merkezi, İŞKUR gibi devlet kurumları yanı sıra büyükşehir belediyeleri ve ilçe belediyelerinin sunduğu kursları da tek tek inceliyor, bilgileri derleme yaparak sizlere aktarıyoruz.

Yazıların tümü site sahibi Mustafa Gövercin tarafından yazılmaktadır. Yazıların hazırlanma süreci nasıl olduğu bir üst paragrafta açıklanmıştır. Sitede yer alan yazılar bazen güncelliğini kaybedebilmektedir. Bunun için sizden özür dileriz. Vaktimiz el verdikçe tüm bilgileri güncel olarak paylaşmaya çalışıyoruz.

Mustafa Gövercin kimdir? Sorusuna yanıt vermek gerekirse 20 yıla yakın bir süredir Web Tasarım, SEO ve içerik hazırlama şeklinde meslek hayatını sürdürmektedir. Kursu.biz gibi siteleri kazançtan öte sosyal proje olarak gerçekleştirmektedir. Amacı insanların vasıfsız çalışmak yerine meslek sahibi olarak daha iyi imkanlarda istihdam edilmelerini amaçlamaktadır.

Tekrar belirtmek gerekirse sitemizin HEM, İsmek, İŞKUR, Komek, Belmek, Beltek ya da burada ismi yer almayan eğitim kurumları ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bu kurumlarda öne çıkan bilgileri, haber değeri taşıyan detayları sizlere aktarmak üzere kurulmuştur.

Sitemizde kursların başlangıç tarihleri, eğitimi verilecek branşlar aktarılarak kayıt olmak isteyenleri kurumlara yönlendiriyoruz. Sitemiz verdiği hizmetler için siz ziyaretçiler ya da kurumlardan herhangi bir ücret almamaktadır. Sitenin aylık ve yıllık masrafları yayınlanan reklam gelirlerinden karşılanmaktadır.