Kursu.biz sitesi hiçbir eğitim kurumu ile doğrudan ya da dolaylı olarak bağlantısı yoktur. Amacı sadece ücretsiz meslek edindirme kursları hakkında haber değeri taşıyan bilgileri paylaşmaktır. İletişim sayfamızda bu önemli detaya öncelik veriyoruz.

Eğitim almak istediğiniz kurslarla iletişim kurmak için bu sayfayı değil de ilgilendiğiniz kurumun İnternet sitesi ve kayıt sayfasını kullanmanızı öneriyoruz. Örnek: İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenim Merkezi (İSMEK) ile iletişim kurmak için İnternet sitesi ismek.ist adresini kullanabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıda yer alan adres bilgisinden de İSMEK yönetim merkezine ulaşabilirsiniz. Sormak, öğrenmek istediğinizi direkt olarak kuruma yöneltebilirsiniz.

İSMEK Yönetim Merkezi Adres Bilgileri

Akşemseddin Mahallesi Vatan Caddesi No:6 Fatih – İstanbul

Kurslarla İlgili Sorularınıza Yanıt Veriyoruz

Sitemizin iletişim sayfası daha çok İnternet sitemiz ve sizlerin sorularına yanıt vermek amaçlıdır. Sitemizde reklam vermek, kaldırılmasını istediğiniz içerikler, kırık bağlantılar ya da aklınıza takılan soruların cevabı için kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan E-posta adresini kullanabilirsiniz.

İletişim Adresi